Воскресенье
21.04.2019
08:24
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Факультет Естественных Наук
Главная Регистрация Вход
Склад кафедри »
Меню сайта

Наш опрос
Оцените наш сайт
Всего ответов: 159

Єфименко Валентина Іванівна – завідувач кафедрою географії,кандидат географічних наук, доцент, працює на кафедрі з 1968 р. Закінчила Луганський державний педагогічний інститут за фахом „Географія-Біологія”, аспірантуру Московського державного університету. Читає дисципліни „Економічна і соціальна географія України” „Основи теорії суспільної географії” „Соціальна географія”. Наукові інтереси має у області соціально-економічної географії України і Луганської області, географії невиробничої сфери, методики викладання географії. Вона - автор 95 наукових публікацій. 

Удовиченко Микола Іванович –  кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент. Закінчив Харківський державний університет за фахом «Геологія та розвідка родовищ корисних копалин», аспірантуру Луганського державного педагогічного інституту. Працює на кафедрі з 1983 р. Викладає курси «Геологія з основами палеонтології», «Геологія з основами геоморфології», «Фізична географія Донбасу». Має наукові інтереси у області палеонтології і стратиграфії, є одним з крупних фахівців в області вивчення акулових риб палеогену. Автор 45 наукових публікацій. 

Жадан Василь Іванович – кандидат географічних наук, почесний професор, проректор ЛНПУ з науково-педагогічної роботи. У складі кафедри з 1977 року. Базову освіту здобув в Харківському державному університеті за фахом „Географія”. Закінчив аспірантуру Луганського державного педінституту. Читає дисципліну „Фізична географія материків і океанів”. Наукові інтереси має у області ландшафтознавства, вивчення природних комплексів Донбасу. Опублікував більше 50 наукових робіт. 

Слоньова Таїса Іванівна – кандидат географічних наук, доцент. Закінчила Харківський державний університет за фахом „Географія”, аспірантуру географічного факультету Московського державного університету. З жовтня 1973 р. і до теперішнього часу працює на кафедрі географії. Викладає дисципліни „Географія світового господарства” „Регіональна соціальна і економічна географія миру”, спецкурси „Соціально-економічна географія Росії” на спеціальності „Географія”, „Методи досліджень в суспільній географії” (магістратура). Має близько 100 наукових і методичних публікацій. 

Кисельова Октябрина Олександрівна – кандидат географічних наук, доцент , закінчила Луганський державний педагогічний інститут за фахом „Географія-Біологія”. На кафедрі працює з 1968 року. Закінчила аспірантуру Московського державного університету. Читає дисципліни: „Землезнавство”, „Геоморфологія”, „Гідрологія”, „Метеорологія” і ін. Наукові інтереси має у області геоморфології, краєзнавства. Має більше 100 наукових публікацій. Кисельов Юрій Олександрович – кандидат географічних наук, доцент , працює на кафедрі з 1997 р. Закінчив Луганський державний педагогічний інститут за фахом „Географія-Біологія”., аспірантуру Луганського державного педагогічного інституту. Читає дисципліни: ”Фізична географія України”, „Ландшафтознавство”, „Методи фізико-географічних досліджень”. Він автор 61 наукової публікації. 

Мельник Ірина Генадіївна – кандидат географічних наук, доцент, працює на кафедрі з 1996 р. Закінчила Київський національний університет за фахом „Географія”, магістратуру Луганського державного педагогічного інституту. Читає дисципліни: „Демографія”, „Географія населення з основами демографії”, „Техніко-экономічні основи промислового і сільськогосподарського виробництва”. Сфера наукових інтересів – вивчення демографічних процесів, структури, особливостей розселення, урбанізації, зайнятості, ринку праці населення Луганської області. Вона автор 24 наукових публікацій. 

Трегубенко Олена Миколаївна – кандидат географічних наук, доцент, працює на кафедрі з 2004 р. Закінчила Луганський державний педагогічний інститут за фахом „Географія-Біологія”, аспірантуру Луганського національного педагогічного університету. Автор 20 наукових публікацій. Викладає дисципліни: „Методика викладання географії”, „Фізична географія материків і океанів”. 

Бєлоусова Наталія Володимирівна – кандидат географічних наук, асистент, працює на кафедрі з 2006 р. Закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Географія», аспірантуру Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. Автор 10 наукових публікацій. 

Єштокін Олександр Миколайович – старший викладач, полковник ВВС, закінчив Луганське вище військове училище штурманів імені Пролетаріату Донбасу, військово-політичну академію. На кафедрі працює з 2005 р. Читає дисципліни: „Топографія з основами картографії”, „Картографія”, „Геодезія”. 

Ганієва Ольга Борисівна – магістр географії, старший лаборант , закінчила Луганський державний педагогічний інститут імені Тараса Шевченка за фахом «Вчитель початкових класів». 

Моштакова Наталія Володимирівна – магістр географії, закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Географія-Біологія», працює на кафедрі з 2005 р. лаборантом. З 2007 р. працює за сумісництвом асистентом. 

Макогон Ганна Євгеніївна – магістр географії, закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Географія-Біологія», працює на кафедрі з 2007 р. лаборантом і за сумісництвом асистентом. 

Чикіна Юлія Юріївна – вчиться в магістратурі Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за фахом «Географія», працює на кафедрі з 2007 р. лаборантом за сумісництвом. 

Галюта Ігор Вікторович – закінчив Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за фахом «Біологія-Хімія», закінчив магістратуру Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за фахом «Управління учбовим закладом», з 2006 р. працює завідувачем геологічного музею кафедри географії.

Форма входа

Календарь новостей
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright MyCorp © 2019
Создать бесплатный сайт с uCoz