Воскресенье
21.04.2019
08:23
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Факультет Естественных Наук
Главная Регистрация Вход
Склад кафедри »
Меню сайта

Наш опрос
Оцените наш сайт
Всего ответов: 159

Виноградов Олександр Анатолійович – завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор , член-кореспондент МАНПО . У 1973 році закінчив Луганський медичний інститут. У 1998 році в Науково-дослідному інституті загальної патології і патофізіології Російської АМН (Москва) захистив докторську дисертацію на тему «Розвиток і усунення гострого вазогенного набряку-набухання головного мозку», яку повторно захистив у Н ДІ ф і з і олог ії і м. О . О .Богомольц я ( м . Ки ї в) в 2002 году. . Напрямок науково-дослідної роботи: вивчення механізмів розвитку й усунення гострої стадії набряку-набухання головного мозку; вивчення краніотопографії кісток склепіння черепа людини для оптимізації краніопластики; вивчення функції, гісто- і ангіотопографії шлунка в нормі, віковому аспекті і в умовах портальної гіпертензії; вивчення імунної відповіді на дію гіпоксичного тренуванню при фізичному навантаженні, стресі й окремих видах патології внутрішніх органів і систем; вивчення адаптаційних механізмів перебудови судинного русла головного мозку в умовах паракраніальних артеріо-венозних свищів; вивчення механізмів циркуляції крові в передній долі гіпофіза в умовах внутрішньочерепної судинної патології. Опубліковано більш ніж 250 наукових праць, включаючи 8 винаходів і 3 монографії: «Індивідуальна анатомічна мінливість органів, систем і форми тіла людини» (1988) у співавторстві з Д.Б.Бековим та інш. ; «Пункціонна оперативна хірургія» (1996), “Рефлексотерапія” (2001). Автор методичних посібників; «Експериментальне моделювання й усунення набряку-набрякання головного мозку» (1996); «Міологія - вчення про м'язи» (2000) та ін. Під керівництвом професора Виноградова О.А. захищені 4 кандидатськи дисертації. 

Боярчук Олена Дмитрівна - доцент, кандидат біологічних наук. У 1995 році закінчила Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка. У 1998 році в Науково-дослідному інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України (Київ) захистила кандидатську дисертацію на тему «Роль лізосомального апарату нейтрофільних лейкоцитів у формуванні синдрому дісемінірованого внутрісудинного згортання крові». Спрямованість наукових досліджень - вивчення лізосомального апарата нейтрофільних лейкоцитів у розвитку ДВС-синдрому й ролі лізосомальних ферментів при стрес-синдромі. Автор 50 друкованих робіт та 9 навчальних посібників . 

Виноградов Олег Олександрович - асистент. У 1999 році закінчив Луганський державний медичний університет. У лютому 2008 року захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук зі спеціальності „Патологічна фізіологія”. Автор 40 наукових публікацій. 

Іванюра Іван Олексійович - професор, доктор біологічних наук. У 1962 році закінчив Львівський університет ім. Франка. У 1971 роц і в Одеському сільськогосподарському інституті захистив кандидатську дисертацію на тему «Вплив тривалих болючих подразнень на склад вивірок сироватки крові і деяких органів тварин». Основні публікації й праці за останні 20 років присвячені проблемі впливу адаптаціонних можливостей функціальних систем організму людини до фізичних навантажень. За час своєї наукової-педагогічної роботи опубліковано понад 200 праць. Під керівництвом професора Іванюри І.О. захищені 3 кандидатські дисертації. 

Луніна Неллі Василівна - професор, доктор медичних наук. У 1955 році закінчила Донецький медичний інститут. У 1973 році в Харківському медичному інституті захистила докторську дисертацію на тему «Особливості постгеморагічного відновлення крові в умовах порушеної функції щитовидної залози». Останні 20 років займалася проблемою ролі лізосомальних ферментів нейтрофілів у гуморальної регуляції функцій при формуванні стрес-синдрому. Цим питанням присвячені основні наукові праці. Автор більш 1 2 0 наукових публікацій. Під керівництвом професора Луніної Н.В. захищено 15 кандидатських дисертацій. 

П ількевич Наталія Борисівна – доцент, кандидат медичних наук. Працює на кафедрі з 2004 р. Науковий напрям – іммуні дослідження у дітей дошкільного віку при діє несприятливих факторів навкілля. Автор 30 наукових публікацій та 2 навчальних посібників. 

Раздайбедін Віталій Миколайович – доцент, кандидат біологічних наук. У 2002 році закінчив Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка. У вересні 2006 році захистив дисертацію на засіданні спеціалізованої вченої ради при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на тему „Адаптація серцево-судинної системи і стан вищої нервової діяльності організму в учнів старшого шкільного віку”, автор 40 наукових публікацій. Голова Ради молодих учених Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. 

Самчук Валентина Андріївна - доцент кафедри, кандидат біологічних наук. У 1971 році закінчила Луганський державний педагогічни й інститут імені Тараса Шевченка. У 1990 році в Науково-дослідному інституті еволюційної патології ім. Северцова (Москва) захистила кандидатську дисертацію на тему «Морфофункціональні особливості шлунково-кишкового тракту гібридів бантенга і домашньої корови». Напрямок наукового дослідження - вивчення особливостей морфології, гістології й ультраструктури органів травлення в зв'язку з гібридизацією, доластикацією і акліматизацією. Творчо співробітничає з ведучими науковцями заповідника Асканія Нова. 

Скрипник Наталія Миколаївна - асистент. У 1998 році закінчила Луганський державний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка. В 2001 році закінчила магістратуру в Луганс ькому педагог ічному університеті імені Тараса Шевченк а та отримала звання маг і стр-б і олог ії . Закінчила навчання у аспірантурі заочної форми навчання. Основні публікації присвячені проблемі впливу адаптаційних можливостей функціональних систем організму людини фізичним навантаженням. Автор біля 60 наукових публікацій . Соа втор методических посібників: « Физиология высшей нервной деятельности” (2001), навчального посібника з біомеханіки : д ля студент ів і нститут у ф ізичного виховання та спорту Луганского нац і онального педагог і ч ного ун і версит ету і мен і Тараса Шевченк а (2006), «Анатомия, физиология и патология органа речи» (2007). 

Шейко Віталій Ілліч - доцент, кандидат біологічних наук. У 1993 році закінчив Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка. У 1996 році в Науково-дослідному інституті фізіології ім. А.А.Богомольця НАН України (Київ) захистив кандидатську дисертацію на тему «Вплив іммобілізації на стан гранулоцитарної системи в умовах зміненої імунореактивності». Спрямованість наукових досліджень - вивчення лізосомального апарата нейтрофільных лейкоцитів в умовах стресу при зміненій імунореактивності і вплив функціональної активності імунної системи на показники психофізіологічних функцій організму. Автор 50 наукових публікацій. 

Лещенко Тетяна Михайлівна – магістр біології, завідувач лабораторією. У 1979 році закінчила Луганський педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка. 

Виноградов Динис Олександрович – магістр біології, зівідувач віварієм та анатомічним музеєм кафедри. Автор 3 наукових публікацій. У 2006 році какінчив Луганський державний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка. 

Гужва Олена Іванівна – магістр біології, старший лаборант кафедри анатомії, фізіології людини та тварин Луганського нацыонального університету імені Тараса Шевченка. Автор 4 наукових публікацій. 

25.06.08

Форма входа

Календарь новостей
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright MyCorp © 2019
Создать бесплатный сайт с uCoz